poniedziałek, 06 kwietnia 2020 10:37

Trzecia osoba z koronawirusem

 

W poniedziałkowe przedpołudnie poinformowano o kolejnym przypadku na terenie powiatu gnieźnieńskiego - tym razem jest to młody mężczyzna.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki podał informację o kolejnych 12 przypadkach zakażeń koronawirusem na terenie Wielkopolski, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Wśród nich jest kolejny mieszkaniec naszego powiatu.

Jak podał WUW, tym razem chodzi o 27-letniego mężczyznę, który nie jest hospitalizowany i przebywa w domu w izolacji. Jego stan jest dobry. Jest to też trzeci potwierdzony przypadek koronawirusa w powiecie gnieźnieńskim.

Do poniedziałkowego przedpołudnia na terenie kraju odnotowano 4201 przypadków zakażenia koronawirusem i 98 zgonów.

3 komentarzy

  • Link do komentarza qwertz poniedziałek, 06 kwietnia 2020 23:11 napisane przez qwertz

    Haha, to dlatego rząd Izraela w zeszłym roku rozpisał przetarg równowartoci 300 milionów złotych na postawienie 250 masztów 5G?

  • Link do komentarza xD poniedziałek, 06 kwietnia 2020 18:43 napisane przez xD

    Obywatel, na dziekance podłączyli internet, że piszesz takie farmazony? A może kosmici nam zesłali koronawirusa? Przyciągnęło ich 5G? Skąd się biorą tacy ludzie...

  • Link do komentarza Obywatel poniedziałek, 06 kwietnia 2020 16:14 napisane przez Obywatel

    Ludzie koronawirus to nie jest coś nowego to już jest leje od dawna i towarzyszy przy grupie. Zachęcam do zapoznania się z wypowiedzią niemieckiego lekarza Wolfganga Wodarga. On mówi dokładnie na czym polega tą całą histeria. I dlaczego myślicie, że Brytyjczycy niszczą maszty 5g? A w Izraelu za montaż tego badziewie grozi kara 15 lat? Bo to promieniowanie jest przyczyną naszych chorób

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane