piątek, 03 kwietnia 2020 23:33

Pożar przy ul. Przemysława

 

W późny, piątkowy wieczór służby otrzymały powiadomienie o pożarze, jaki został zauważony na terenie jednej z nieruchomości przy ul. Przemysława II.

Do zdarzenia doszło 3 kwietnia po godzinie 22:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mieszkańcy rejonu ul. Przemysława i Ziemowita zauważyli łunę ognia nad jedną z posesji. 

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zastały palący się obiekt garażowy. Sama akcja gaszenia pożaru zajęła kilka chwil, jednak konieczne było dogaszenie spalonych elementów. Strażacy musieli się udać także na sąsiednią nieruchomość od strony ul. Ziemowita, gdzie w sąsiadującym garażu wystąpiło zadymienie. 

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Na miejsce przybyła również policja. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane