czwartek, 02 kwietnia 2020 19:20

Zaginął

 

Rodzina i znajomi poszukują zaginionego 39-letniego mieszkańca Gniezna, z którym od wczoraj nie mają kontaktu. 

Zaginiony odnalazł się.

Zaginiony po raz ostatni był widziany 1 kwietnia 2020 roku w godzinach wieczornych, kiedy to wyszedł z domu i do niego nie powrócił.

39-letni mężczyzna ubrany był w czarną bluzę z kapturem i białym napisem, czarną kurtkę i czarne spodnie. Ma około 180 cm wzrostu. W dniu zaginięcia mógł być widziany około 20:50 na dworcu Poznań Główny.

Zaginięcie zostało zgłoszone na policję. Ktokolwiek ma informacje o miejscu pobytu mężczyzny, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie (tel. 61 426 02 11 lub 112). 

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza R poniedziałek, 06 kwietnia 2020 07:15 napisane przez R

    Do Irmina.... komentarz że ,,może facet miał Jej dośc...,, jest nie na miejscu!!!! A tak nawiasem jestem z rodziny i nikt nie wiedział z nas o tym zaginięciu dopiero z Gn24 przeczytałam.... Myślę że wszystko zakończy się dobrze a sprawy prywatne sami załatwią między sobą i nie potrzeba komentować!!

  • Link do komentarza Irmina niedziela, 05 kwietnia 2020 01:15 napisane przez Irmina

    Nie wiem co się stało ale jego żona bardzo niepokoi się i udostępniania wszędzie informacje o jego zaginieciu na FB i wszędzie gdzie tylko może,może facet miał jej dość....oby odnalazł się cały u zdrowy.

  • Link do komentarza zaniepokojony sobota, 04 kwietnia 2020 16:27 napisane przez zaniepokojony

    Czy już coś wiadomo o zaginionym ? Jest jakiś ślad?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny