środa, 01 kwietnia 2020 09:27

Pijana rozbiła Citroena

 
Pijana rozbiła Citroena źródło: OSP Czerniejewo

W miniony wtorkowy wieczór doszło do zdarzenia drogowego, spowodowanego przez 39-letnią kobietę prowadzącą pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło 31 marca, około godziny 18:30. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierująca samochodem marki Citroen Xsara Picasso, jadąc drogą krajową nr 15 w miejscowości Czeluścin, zahaczyła pojazdem o prawe pobocze, po czym zjechała na przeciwległą stronę jezdni, rozbijając samochód w przydrożnym rowie.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Czerniejewo, OSP Żydowo oraz JRG Gniezno. Jak szybko się okazało, strażacy, a następnie ratownicy medyczni mieli problem z udzieleniem pierwszej pomocy kierującej (mieszkance powiatu wrzesińskiego), której stan wskazywał na bycie pod wpływem alkoholu. Potwierdzili to policjanci, którzy przybyli na miejsce - 39-letnia kobieta nie potrafiła nawet dmuchnąć w alkomat, dlatego została zabrana kartką do szpitala we Wrześni. Tam została jej pobrana krew do badań w celu ustalenia poziomu alkoholu w organizmie.

Na czas prowadzonych działań ruch na DK15 odbywał się z utrudnieniami. Okoliczności zdarzenia ustala policja. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Babcia środa, 01 kwietnia 2020 09:44 napisane przez Babcia

    chyba się mocno dezynfekowała ...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane