poniedziałek, 30 marca 2020 10:21

Zmarł mężczyzna, u którego stwierdzono koronawirusa

 
Zmarł mężczyzna, u którego stwierdzono koronawirusa archiwum redakcji

W nocy zmarł starszy mężczyzna, którego przewieziono w niedzielne popołudnie do gnieźnieńskiego szpitala i u którego test przeprowadzony na miejscu wskazał na zakażenie koronawirusem.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że na gnieźnieński SOR trafił pacjent w podeszłym wieku, który wstępnie nie wskazywał na możliwość zakażenia. Po przeprowadzonym szybkim teście, pozwalającym dać wysokie prawdopodobieństwo na obecność koronawirusa, wynik okazał się być dodatni. Od pacjenta pobrano próbkę, którą przesłano do laboratorium w Poznaniu w celu ostatecznego potwierdzenia.

Jak się okazało, dziś w nocy 92-latek zmarł - mężczyzna już wczoraj znajdował się w ciężkim stanie i występowały u niego duszności. 

Po stwierdzeniu u mężczyzny koronawirusa, kwarantannie poddano ratowników z karetki oraz osoby przebywające na SOR.

1 komentarz

  • Link do komentarza Osama poniedziałek, 30 marca 2020 20:54 napisane przez Osama

    Tak jest jak kierowcy nie obowiazuje kwarantanna i zarażaja niewinnych

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny