sobota, 21 marca 2020 21:10

Transmisje z mszy świętych

 
Transmisje z mszy świętych archiwum redakcji

Zapraszamy do oglądania relacji na żywo z niedzielnych mszy świętych.

W związku z wciąż utrzymującą się sytuacją epidemiologiczną, wydłużony został okres dyspensy od uczestniczenia w coniedzielnych mszach świętych. Dlatego zapraszamy do oglądania relacji na żywo z nabożeństw w różnych godzinach dnia.

 

Msza święta w rycie trydenckim z Warszawy - godzina 11:30:

 

Gorzkie Żale (godzina 15:00) oraz następująca po nich Msza święta z gnieźnieńskiej katedry:

 

Ponadto o godzinie 8:00 i 12:00 odprawione zostaną msze święte, które relacjonować będzie parafia pw. św. Michała Archanioła w Gnieźnie - na Facebooku: https://www.facebook.com/sw.michal.gniezno 

Wspólną modlitwę relacjonować będzie również na Facebooku parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Gnieźnie - początek o godzinie 9:00 - różaniec, 9:30 - Msza święta i o 10:20 Gorzkie Żale. 
Relacja: https://www.facebook.com/maksymiliangniezno

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza z Pomorza niedziela, 22 marca 2020 16:43 napisane przez z Pomorza

    Jak dobrze, ze tutaj znalazłem Mszę, której szukałem po całym internecie. nie Was bóg błogosławi za tę transmisję! Oby tak dalej.

  • Link do komentarza Kaśka niedziela, 22 marca 2020 13:03 napisane przez Kaśka

    Dziękujemy za transmisję tej łacińskiej mszy swietej, szczególnie moi rodzice byli bardzo wzruszeni, bo to msza z ich lat młodości. Czy ona będzie transmitowana na przyszła niedzielę?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane