piątek, 06 marca 2020 07:51

Dzień Kobiet w Niechanowie

  mnopr
Dzień Kobiet w Niechanowie zdjęcie nadesłane

Tradycją się stało, że Stowarzyszenie Rodziców Ziemi Niechanowskiej wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury już po raz dziewiąty jest głównym organizatorem obchodów Gminnego Dnia Kobiet w Niechanowie.

Otwierając tegoroczne spotkanie wszystkich pań z terenu gminy, przewodnicząca stowarzyszenia Grażyna Kozanecka i dyrektor ośrodka Teresa Jastrzębska powitały gości i licznie przybyłe mieszkanki gminy, które dotarły na uroczystość.

Uroczystość uświetniły występy grup tanecznych, dzieci pod opieką Anny Stefańskiej oraz grupa muzyczna pod opieką Damiana Poterki. Prawdziwym hitem okazał się występ zespołu Mental Cat czyli Patrycji Rybarczyk, Marka Radowskiego i Macieja Koźmińskiego, którzy akustycznie zagrali aranżacje zespołu Maanam, jednego z najciekawszych polskich zespołów rockowych. To była prawdziwa uczta dla ducha a do ciała organizatorzy zaserwowali wyśmienity tort w wykonaniu Ireny Zamiatały.

Było wiele życzeń i ofiarowanych słodkości od wójta gminy i przewodniczącego rady gminy. Organizatorki dziękują z tego miejsca wszystkim osobom za pomoc i wsparcie przy organizacji wydarzenia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane