piątek, 21 lutego 2020 07:45

Wieczorny pożar w Skorzęcinie

 
Wieczorny pożar w Skorzęcinie źródło: OSP Witkowo

W późnych godzinach wieczornych 20 lutego, strażacy zostali wezwani do pożaru, jaki wystąpił na terenie ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Do zdarzenia doszło po godzinie 21:00, kiedy to wpłynęło zgłoszenie o pożarze przyczepy kempingowej, zlokalizowanej na obszarze ośrodka, w rejonie gęsto zalesionym. 

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Skorzęcin, OSP Witkowo, OSP Mielżyn i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu okazało się, że przyczepa została w całości już strawiona przez pożar i strażakom pozostało jedynie dogaszenie płonących elementów oraz rejonu sąsiadującego z pojazdem.

W trakcie prowadzonych działań stwierdzono również, że w momencie wystąpienia zdarzenia w środku nikogo nie było. Akcja na miejscu trwała około godziny. Obecna była również policja.

źródło: OSP Witkowo

2 komentarzy

  • Link do komentarza Iras sobota, 22 lutego 2020 20:41 napisane przez Iras

    Tez tak uważam, Skorzęcin to jedno wielkie nieporozumienie w tym kształcie, do którego doprowadzono tę piękną onegdaj spokojną miejscowość.

  • Link do komentarza wczasowicz sobota, 22 lutego 2020 10:12 napisane przez wczasowicz

    To i tak wielki cud, ze do tej pory jeszcze nie było tam większego nieszczęścia. Budowle bez ładu i składu, byle jak, bez możliwości dojazdu większych pojazdów straży pożarnej, zakorkowane drogi, brak miejsc na parkingach. kto dopuścił do takiej dewastacji tego pięknego miejsca?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane