czwartek, 20 lutego 2020 14:53

„Powiatowe Targi Edukacyjne” już 27 lutego

  mn
„Powiatowe Targi Edukacyjne” już 27 lutego archiwum redakcji

Już 27 lutego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie odbędą się Powiatowe Targi Edukacyjne.

Wydarzenie organizowane przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ma na celu zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną publicznych oraz niepublicznych szkół ponadpodstawowych powiatu gnieźnieńskiego na rok szkolny 2020/2021.

Celami nadrzędnymi, które przyświecają organizatorom są przede wszystkim: pomoc uczniom szkół podstawowych - zainteresowanych ofertą edukacyjną powiatu - w wyborze dalszej drogi edukacji, a także zapoznanie ich z oczekiwaniami i wymogami lokalnego rynku pracy. Przedsięwzięcie umożliwia ponadto uzyskanie informacji na temat możliwości zdobycia nowych kwalifikacji. Całość wydarzenia wzbogaci również zwiedzanie pracowni Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie dla wcześniej zgłoszonych grup, odbywające się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Oficjalne otwarcie „Powiatowych Targów Edukacyjnych” zaplanowano na godzinę 9.00.

1 komentarz

  • Link do komentarza zdziwiony czwartek, 20 lutego 2020 16:14 napisane przez zdziwiony

    Pytanie. Dlaczego Starostwo promuje szkoły niepubliczne, jednocześnie doprowadzając do ruiny własne szkoły?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane