poniedziałek, 17 lutego 2020 12:27

Nie opanował prędkości

 
Nie opanował prędkości źródło: OSP Niechanowo

W minioną sobotę kierujący samochodem na jednej z ulic w Niechanowie, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnie uliczną.

Do zdarzenia doszło 15 lutego, około godziny 21:30. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie do służb o uderzeniu samochodu osobowego w latarnię na jednej z ulic w Niechanowie.

Po dotarciu na miejsce okazało się, że kierujący pojazdem marki Mercedes Benz, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, po czym uderzył w znak, a następnie w latarnię. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, ale sprawca został ukarany przez policjantów 500-złotowym mandatem za spowodowanie zdarzenia na drodze. Dodatkowo zatrzymano dowód rejestracyjny uszkodzonego pojazdu.

Na miejscu działania prowadzili strażacy z OSP Niechanowo, którzy zabezpieczyli rejon zdarzenia do czasu usunięcia pojazdu. Do uszkodzonej instalacji wezwano także pogotowie energetyczne.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane