niedziela, 16 lutego 2020 17:45

Zderzenie na skrzyżowaniu w Kiszkowie

 
Zderzenie na skrzyżowaniu w Kiszkowie źródło: OSP Kiszkowo

W niedzielne popołudnie służby zostały powiadomione o wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z powiatową w Kiszkowie.

Do zdarzenia doszło 16 lutego około godziny 16 na skrzyżowaniu ul. Gnieźnieńskiej i Pobiedziskiej. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Renault, który uderzył w bok pojazdu marki Peugeot, w wyniku czego oba auta przemieściły się na jezdni. 

Na miejsce zdarzenia przybyły zadysponowane OSP Kiszkowo i JRG Gniezno, a także dwa zespoły ratownictwa medycznego. Podróżujący pojazdami opuścili je o własnych siłach, a następnie zostali przebadani przez ratowników. Jedna z osób trafiła do szpitala w celu udzielenia dalszej pomocy. 

Na czas prowadzonych działań ruch w rejonie skrzyżowania odbywał się z utrudnieniami. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Kiszkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane