czwartek, 13 lutego 2020 20:26

Pożar w mieszkaniu na os. Grunwaldzkim

 

W czwartkowy wieczór służby zostały wezwane do pożaru, jaki miał wystąpić w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego na os. Grunwaldzkim.

Do zdarzenia doszło 13 lutego po godzinie 19:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mieszkańców zaalarmował dym obecny w środku parterowego budynku, stojącego przy ul. Armii Krajowej.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną, a wkrótce okazało się iż w jednym z lokali paliły się przedmioty, które były przyczyną gęstego zadymienia. Po ich ugaszeniu i wyrzuceniu na zewnątrz budynku, działania zostały zakończone. Lokatorzy mieszkania zdążyli go opuścić przed przyjazdem służb i nie wymagali pomocy. Na miejsce wezwano także policję.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane