środa, 12 lutego 2020 14:28

Wyłączenie wody w rejonie ul. Wrzesińskiej

 
Wyłączenie wody w rejonie ul. Wrzesińskiej archiwum redakcji

PWiK informuje, że ze względu na konieczność naprawy przyłącza na ul. Wrzesińskiej, w czwartek przez około 2 godziny może wystąpić brak wody w domach w rejonie ul. Wrzesińskiej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przekazało, że 13 lutego w godzinach od 8:00 do 10:00, w związku z koniecznością dokonania naprawy awarii, mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla mieszkańców niektórych ulic w południowej części miasta. Dotyczyć one będą mieszkańców ulic: Wrzesińskiej (od zbiegu z Witkowską do ul. Artyleryjskiej), Konopnickiej, Okulickiego oraz Cymsa (budynki 1-6).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane