środa, 12 lutego 2020 10:18

Zderzenie na szosie w środowy ranek

 
Zderzenie na szosie w środowy ranek źródło: OSP Witkowo

Dwa samochody brały udział w zdarzeniu drogowym, do którego doszło 12 lutego nad ranem na szosie między Witkowem a Mielżynem. 

W środę o godzinie 6:40 służby otrzymały powiadomienie o wypadku drogowym, który miał mieć miejsce na drodze wojewódzkiej nr 260 w Mąkownicy. Na miejsce skierowano OSP Mielżyn, OSP Witkowo i JRG Gniezno.

Po dotarciu pierwszego zastępu okazało się, że na szosie doszło do kolizji dwóch pojazdów, z których jeden wypadł z jezdni do przydrożnego rowu. Wobec stwierdzenia, że nie jest wymagana interwencja tylu jednostek, JRG Gniezno mogło zawrócić z trasy.

Przybyły zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników zdarzenia, którzy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Okoliczności kolizji wyjaśni policja. 

źródło: OSP Witkowo

3 komentarzy

  • Link do komentarza Endriu środa, 12 lutego 2020 13:13 napisane przez Endriu

    W Makownicy na dcinku jednego kilometra jest ograniczenie do 50 km na godzinę, przyczyną brawurowa jazda!!!

  • Link do komentarza rezigiusz środa, 12 lutego 2020 11:04 napisane przez rezigiusz

    Jakość tej drogi "woła o pomstę do nieba" i nic więcej w tej kwestii. Najbezpieczniej tam się jedzie autem ciężarowym.

  • Link do komentarza szofer środa, 12 lutego 2020 10:30 napisane przez szofer

    Droga prosta, więc sypią. ile się da. Ale uwaga, gdzieś w tej okolicy jeden z gnieźnieńskich celebrytów został onegdaj zatrzymany za szybkość i poniósł konsekwencje. Widać, ze potrzebne sa tam częstsze patrole.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane