poniedziałek, 27 stycznia 2020 14:53

Poszukiwany sprawca kradzieży torebki

 
Poszukiwany sprawca kradzieży torebki źródło: KPP Gniezno

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki damskiej.

Do zdarzenia doszło 7 stycznia 2020 na terenie Parku Trzech Kultur przy ulicy Budowlanych w Gnieźnie. Kamery monitoringu jednej z nieruchomości w pobliżu zarejestrowały mężczyznę, który ma związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia bądź filmu prosimy o kontakt ze sierż. szt. Leszkiem Linetty - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2, telefonicznie (61) 426-02-84 lub pod całodobowym numerem telefonu (61) 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość!

 

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jam_Jest środa, 29 stycznia 2020 15:22 napisane przez Jam_Jest

    Najlepiej jak kamery byłyby co najmniej 10 m wyżej, wtedy żaden złodziej czy wandal nie byłby absolutnie rozpoznawalny. Sorry, ale co za "bystrzacha " umieszcza tak wysoko kamery, że rozpoznanie ww. łajzy, stanowi nawet dla tak "mądrych i bystrych policjantów"?

  • Link do komentarza Koryfeusz wtorek, 28 stycznia 2020 16:02 napisane przez Koryfeusz

    Nagranie mało wyraźne jest. Nie wiem czy to kamera miejsca czy prywatna. Jeśli prywatna to zalecałbym w przyszłości wymianę na taką co robi nagrania wyższej jakości. Jeśli miejska, a ten park był przecież wyremontowany, to ktoś powinien w urzędzie sprawdzać jakość sprzętu. Przede wszystkim miejski monitoring powinien być dobrej jakości, nagrywać wyraźnie zarówno w dzień jak i w nocy. Ten sprzęt nie jest już aż tak drogi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane