poniedziałek, 27 stycznia 2020 09:47

Ciało mężczyzny znalezione w hostelu

  _
Ciało mężczyzny znalezione w hostelu archiwum redakcji

W miniony weekend służby zostały powiadomione o ujawnieniu ciała w jednym z pomieszczeń hostelu znajdującego się w śródmieściu.

Sytuacja miała miejsce w sobotę 25 stycznia w godzinach rannych, w jednym z hosteli znajdujących się w centrum Gniezna. Wówczas to w pokoju, w którym miał znajdować się nocujący w obiekcie gość, obsługa obiektu odkryła jego ciało. O zdarzeniu poinformowano służby, które przybyły pod wskazany adres.

Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny w wieku 66 lat, bez stałego miejsca zamieszkana. Na podstawie dokonanych oględzin stwierdzono, że popełnił samobójstwo. Na polecenie prokuratora ciało zostało wydane rodzinie.

1 komentarz

  • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 27 stycznia 2020 10:04 napisane przez mieszkaniec

    Hostel w Gnieźnie jest tylko jeden........?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane