Jesteś tutaj:Blogi Gnieźnianie, ktoś mocno nabił Was w butelkę!
poniedziałek, 27 stycznia 2020 07:33

Gnieźnianie, ktoś mocno nabił Was w butelkę!

  Paweł Kamiński

Gnieźnieński Urbis za gospodarowanie odpadami Wrześnian podniósł stawkę za śmieci segregowane o 5 zł. Tymczasem Gnieźnianie za tą samą usługę, tego samego Urbisu zostali ukarani podwyżką o 10 zł od osoby. Ktoś zrobił skok na naszą kasę! Posłuchajcie cierpliwie.

7 komentarzy

 • Link do komentarza Benedyktus wtorek, 28 stycznia 2020 17:43 napisane przez Benedyktus

  A szanowny Pan radny, nie mógł się dowiedzieć skąd ta różnica w opłacie pomiędzy Gnieznem a Wrześnią, bo jakoś z tej wypowiedzi się nie dowiedziałem?

 • Link do komentarza Bogna wtorek, 28 stycznia 2020 14:25 napisane przez Bogna

  Pan Kamiński wie co mówi. Chce przejrzystości w Gnieźnie, ale przy obecnym Prezydencie bez wyobraźni i jegolizusach w Radzie miasta, nic się nie zmieni. Obudźcie się gnieźnianie !!! Czas myśleć szerzej niz tylko o waszyvh 4 ścianach

 • Link do komentarza rowerzysta poniedziałek, 27 stycznia 2020 20:03 napisane przez rowerzysta

  @urzędas, tak jasne, wszystko się należy za darmo.
  Spróbuj własnej działalności, zobaczysz co ile kosztuje.

 • Link do komentarza abc poniedziałek, 27 stycznia 2020 17:29 napisane przez abc

  do urzędas - "chore" to mało powiedziane. Przypomnijmy sobie to co prezydent powiedział w sprawie podwyżki opłat za śmieci na posiedzeniu Rady Miasta w 2016 roku, cyt. "Jeśli osiągniemy 65 tysięcy, to ci Paweł obiecuję, że opłaty zmniejszymy - mówił Tomasz Budasz do radnego Jerzego Lubbe"
  całość tutaj :
  https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/7684-zabraknie-milionow-to-nie-zrobimy-drog-czyli-awantura-o-smieci

 • Link do komentarza wilk poniedziałek, 27 stycznia 2020 17:17 napisane przez wilk

  Niech płacą WSZYSCY co głosowali na tą pseudo drużynę post komuchów Bjudasza ,która rządzi Gnieznem od lat !!! Ja nie mam zamiaru płacić !!! Czas rozpocząć zbierać podpisy,pod REFERENDUM i odwołaniem prezydenta i całej tej złodziejskiej ekipy, tak należy ich nazywać,bo to jest okradanie mieszkańców z portfela !!!!

 • Link do komentarza Maria poniedziałek, 27 stycznia 2020 12:04 napisane przez Maria

  To jest prawda co mówi Pan Kamiński nie dajmy się oszukiwać

 • Link do komentarza urzędas poniedziałek, 27 stycznia 2020 10:44 napisane przez urzędas

  To jest chore! 6 osobowa rodzina - dziadkowie, rodzice i dwoje dzieci - a takich rodzin duzo mieszkających w jednym mieszkaniu zapłaci za śmieci segregowane!!! 120 złotych miesięcznie. Przy segregacji i braku popiołu (ogrzewanie gazowe albo z ciepłowni) śmieci zmieszanych jest garstka. To za co tyle kasy? Ja rozumiem, ze prezes musi zarabiać dużo, ale może by tak zacząć od siebie i wprowadzić oszczędzanie na wszystkim, także na pensjach, a pieniądze raczej przeznaczać na koszty firmy, która nie potrafi pochylić się nad mieszkańcami miasta, któremu powinna służyć?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane