piątek, 17 stycznia 2020 09:29

Śmiertelny wypadek koło Kiszkowa

 
Śmiertelny wypadek koło Kiszkowa źródło: KPP Gniezno

W piątkowy ranek na szosie prowadzącej z Pobiedzisk do Kiszkowa doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło 17 stycznia około 8:30 na drodze między Sroczynem, a Węgorzewem. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów - osobowego i dostawczego.

Na miejsce przyjechały zastępy OSP z Pobiedzisk i Dąbrówki Kościelnej oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Dwie osoby podróżujące pojazdami, które odniosły obrażenia, wymagały pomocy medycznej zespołu ratownictwa medycznego. Niestety, wobec trzeciej z osób (pasażera samochodu osobowego) stwierdzono zgon na miejscu. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany.

Jak informuje KPP Gniezno:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Toyota Corolla z samochodem ciężarowym Peugeot Boxer. W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 37-letni mieszkaniec gminy Kiszkowo. Kierowcy pojazdów zostali karetkami pogotowia przetransportowani do szpitala w Gnieźnie.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora są prowadzone czynności. Na czas prowadzonych działań droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy.


6 komentarzy

 • Link do komentarza Robert środa, 22 stycznia 2020 13:45 napisane przez Robert

  Tak, kierowca jedzie nierozważnie, to winni są Ci, co nie sypią. Posypią na zapas też źle.

 • Link do komentarza Użytkownik niedziela, 19 stycznia 2020 14:37 napisane przez Użytkownik

  Warunki były tragiczne zresztą jak co roku jeżdżę tamtędy 3 lata do pracy i co roku jest tragedia... W tym dniu wracałem z pracy jakąś godzinę przed tym zdareniem. jadąc 50 km/h był problem by auto nie '' chodziło'' prawo lewo...

 • Link do komentarza Obserwator sobota, 18 stycznia 2020 14:50 napisane przez Obserwator

  Wolniej jechać trzeba było, trochę rozsądku w głowie trzeba mieć i by nie było tragedii!

 • Link do komentarza Tiger piątek, 17 stycznia 2020 21:54 napisane przez Tiger

  O godzinie 5:15 droga nie było posypana. Wójt do wymiany.

 • Link do komentarza Kuba piątek, 17 stycznia 2020 10:38 napisane przez Kuba

  Proszę by redakcja napisała do rejonu drog gdzie oni są?? Solenie czy posypywanie piaskiem o godzinie 8.00 to już musztarda po obiedzie!! Ludzie do pracy jadą od godziny 4-5.00. Skandal!! Zimy nie ma i nie potrafią zadbać o bezpieczeństwo!!

 • Link do komentarza Mieszkaniec Sroczyna piątek, 17 stycznia 2020 10:05 napisane przez Mieszkaniec Sroczyna

  Szkoda czlowieka. Może jakby wcześniej posypali byłoby inaczej . Piaskarka jechała dopiero jak trup leżał na rowie -żałosne ......

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane