czwartek, 16 stycznia 2020 13:12

Okradł własną matkę - telewizor oddał do lombardu

 
Okradł własną matkę - telewizor oddał do lombardu źródło: KPP Gniezno

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł własną matkę. 28-latek pod nieobecność kobiety w mieszkaniu wyniósł sprzęt elektroniczny i wstawił do lombardu.

W środę do Komisariatu Policji w Witkowie zgłosiła się mieszkanka Witkowa, która poinformowała funkcjonariuszy, że z jej mieszkania ktoś ukradł telewizor. Kobieta przekazała mundurowym, że w tym czasie nie było jej w domu. Kiedy wróciła w mieszkaniu nie było sprzętu elektronicznego.

Policjanci ustalili, że kradzieży dokonał syn zgłaszającej, który razem z nią mieszka, chociaż ten twierdził, że z mieszkania nie wychodził. 28-latek pod nieobecność matki wyniósł z domu telewizor i sprzedał w lombardzie. Łączna wartość skradzionego mienia to 550 zł. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę i odzyskali skradziony telewizor, który znajdował się w lombardzie w Gnieźnie. Czynności w tej sprawie trwają.

źródlo: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza XYZ czwartek, 16 stycznia 2020 21:04 napisane przez XYZ

    Wg wyliczeń w 2050 roku na jednego pracującego w Polsce przypadnie dwóch emerytów. Nie dadzą nic wprowadzane PPK, likwidowane OFE i inne pomysły. Jako emeryci dostaniemy minimalną publiczną pewnie o równowartości dzisiejszego 1 tys. złotych. To będzie jazda.... :-(

  • Link do komentarza upadek czwartek, 16 stycznia 2020 13:34 napisane przez upadek

    Takie już mamy dzisiaj społeczeństwo...Rozumiem, że to są te dzieci które mają pracować na naszą emeryturę ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane