środa, 11 grudnia 2019 11:06

Poranne zderzenie niedaleko Łubowa

 
Poranne zderzenie niedaleko Łubowa źródło: OSP Łubowo

W środowy ranek na skrzyżowaniu dwóch dróg w gminie Łubowo doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

11 grudnia po godzinie 7:30 na skrzyżowaniu szosy z Łubowa do Leśniewa i drogi prowadzącej z Pierzysk doszło do zderzenia samochodu osobowego Fiat Seicento z pojazdem dostawczym marki Fiat Doblo. 

Na miejsce zadysponowano OSP Łubowo i JRG Gniezno. Po dotarciu na miejscu okazało się iż kierujący pierwszym z pojazdów wciąż pozostaje w pojeździe, uskarżając się na ból w klatce piersiowej, dlatego strażacy udzielili mu koniecznej pomocy przedmedycznej. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego i przebadaniu, ostatecznie pozostał on na miejscu zdarzenia i nie wymagał hospitalizacji. Drugi z kierujących nie odniósł w zdarzeniu żadnych obrażeń. Okoliczności zdarzenia bada policja.

Poranne przymrozki stają się już codziennością, dlatego kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność podczas podróży, zwłaszcza na drogach lokalnych i mniej uczęszczanych.

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane