poniedziałek, 09 grudnia 2019 15:06

Pijany doprowadził do kolizji w centrum Gniezna

 
Pijany doprowadził do kolizji w centrum Gniezna fot. Rafał Wichniewicz

Po wyciągnięciu z pojazdu musiał być prowadzony przez policjanta - tak pijany był mężczyzna, który w piątkowy wieczór doprowadził do kolizji w centrum Gniezna.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia, przed godziną 17 na skrzyżowaniu ul. Grzybowo i Dąbrówki. Jadący od strony ronda kierowca samochodu marki Daewoo Lanos, 70-letni mężczyzna, dojeżdżając do pasów doprowadził do kolizji poprzez stoczenie się jego pojazdu na poruszającego się za nim Volkswagena T4.

Zamieszanie, jakie wywołało to zdarzenie, zauważyli funkcjonariusze prewencji. Po pierwszej rozmowie z kierującym można było wyczuć iż znajduje się on pod wpływem alkoholu.

70-latek, poruszający się chwiejnym krokiem, został zaprowadzony do radiowozu - tam po przeprowadzonym badaniu okazało się iż ma on 1,4 promila. Na miejsce wezwano patrol drogówki, który prowadził dalsze czynności w tym zakresie. Mężczyzna za swoje postępowanie będzie teraz musiał odpowiedzieć przed sądem.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Ja_Jestem czwartek, 12 grudnia 2019 13:32 napisane przez Ja_Jestem

  Ad:wilk:
  ********
  Pytasz, (kto takie przepisy wprowadzi) z zaznaczeniem, że lewicę mogłoby to oburzyć? Faktycznie, skoro nawet nie potrafią wprowadzić przepisów dotyczących ścigania księży pedofilów, polityków wysoko postawionych za nadużycia finansowe, itd. Ilu to pijanych polityków, celebrytów, sędziów, lekarzy itd, zostało zatrzymanych za jazdę pod wpływem alkoholu, któremu odebrano by samochód? Od chociażby sprawa Kamila D? Zabrano samochód? NIE. Tak więc zanim zwrócimy uwagę na czyjeś niezadowolenie, to najpierw sięgnijmy nieco głębiej do "worka".

 • Link do komentarza wilk środa, 11 grudnia 2019 02:57 napisane przez wilk

  Pijanemu powinna być całkowita konfiskata samochodu,nie ważne czy jedzie swoim czy innym i kilka lat więzienia tak samo jak użycie nielegalnie broni !!!!! Ale kto takie przepisy wprowadzi,a jakie oburzenie było by liberalnej tzw. opozycji,baaaa nadzwyczajna kasta nawet takich ludzi broni,co mamy jawne przykłady pseudo celebrytów !!!!! Precedens nastąpił i reszta ludzi robi tak samo,więc policja będzie mieć niestety więcej roboty w tym tylko względzie !!!! Jedyna rada,to najpierw rozgonić do łopaty WSZYSTKICH SĘDZIÓW,zacząć od psującej się głowy !!!!

 • Link do komentarza Kierowca poniedziałek, 09 grudnia 2019 17:03 napisane przez Kierowca

  Musiał dobrze się kryć z jazda, że aż do centrum dojechal

 • Link do komentarza Kierowca poniedziałek, 09 grudnia 2019 15:09 napisane przez Kierowca

  Straszne. Co się dzieje z tym narodem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane