poniedziałek, 09 grudnia 2019 07:54

Motomikołaje pojechały z prezentami do domu dziecka

  mnopr
Motomikołaje pojechały z prezentami do domu dziecka zdjęcie nadesłane

Już po raz kolejny przy okazji grudniowych Mikołajek spod gnieźnieńskiego Ekonomika wyruszyła wyprawa motocyklistów z prezentami dla podopiecznych Domu Dziecka w Trzemesznie.

Była to kolejna charytatywna akcja Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Gnieźnie we współpracy z dwoma zaprzyjaźnionymi grupami motocyklowymi.

Zaprzyjaźnione grupy to Motocyklistki i Motocykliści z Witkowa oraz Globtroter Wielkopolska z Poznania. Pomimo wyjątkowo niesprzyjającej pogody, wyruszono we wspólną wyprawę w kierunku Trzemeszna, a po dotarciu na miejsce, wszystkich powitała cała gromada wychowanków oraz wychowawców.

W trakcie wizyty motomikołajów, dzieci miały okazje udekorować pierniczki upieczone przez motocyklistki z Witkowa oraz dekorować bombki według własnego pomysłu. Nie zabrakło także prezentów oraz odśpiewania piosenek świątecznych i kolęd.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane