piątek, 06 grudnia 2019 17:38

Nagły zgon w Starostwie

 

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w budynku Starostwa Powiatowego. Na miejscu stwierdzono zgon kobiety.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia po godzinie 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, jedna z kobiet zatrudnionych w firmie sprzątającej budynek urzędu przy ul. Jana Pawła II, nagle osunęła się na podłogę i straciła przytomność. 

Na miejsce zdarzenia przyjechał wezwany  zespół ratownictwa medycznego. Niestety, mimo około godzinnej próby przywrócenia życia, 54-letnia kobieta zmarła. Na miejsce przyjechała także policja. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.  

3 komentarzy

  • Link do komentarza Nie bądź bezczelny środa, 11 grudnia 2019 00:33 napisane przez Nie bądź bezczelny

    A teraz starostwem rządzi PIS czy Po

  • Link do komentarza Jaro z PIS niedziela, 08 grudnia 2019 20:03 napisane przez Jaro z PIS

    Do Marcin. Za PO przecież ludzie nie umierali!

  • Link do komentarza Marcin piątek, 06 grudnia 2019 22:51 napisane przez Marcin

    Ludzie wykończeni władzą pis umierają.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane