piątek, 06 grudnia 2019 12:04

Pożar w mieszkaniu przy ul. Wyszyńskiego

 
Pożar w mieszkaniu przy ul. Wyszyńskiego fot. Rafał Wichniewicz

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątkowe południe w jednym z domów przy ul. Wyszyńskiego. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia, około 11:30. Wówczas to mieszkańcy zauważyli iż z jednego z mieszkań oficyny przy ul. Wyszyńskiego wydobywa się dym. 

Na miejsce przybyły zastępy JRG Gniezno, a po siłowym wejściu do mieszkania na parterze, w którym miał występować pożar, zastano palące się przedmioty znajdujące się koło pieca kaflowego. Po podaniu jednego prądu wody ogień został szybko stłumiony, a spalone rzeczy w postaci papierów oraz szmat zostały wyniesione na podwórko i dogaszone. Po przeszukaniu pomieszczeń okazało się iż w środku nikogo nie ma, a samo wnętrze lokalu uległo okopceniu.

Na miejsce zdarzenia przybyła także policja, a po kilku chwilach pojawiła się lokatorka. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało, a mieszkanka lokalu znajdującego się na piętrze opuściła budynek przed przybyciem straży. Po wszystkim dokonano jeszcze przewietrzenia budynku i sprawdzenia miernikiem stężenia gazów w powietrzu.

1 komentarz

  • Link do komentarza mieszkaniec piątek, 06 grudnia 2019 13:14 napisane przez mieszkaniec

    Mieszkania komunalne,ze wstyd w centrum miasta, a ta bryka na podwórku świadczy chyba o zamożności lokatorów?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane