wtorek, 03 grudnia 2019 11:26

Poranne zdarzenie drogowe z udziałem busa

 
Poranne zdarzenie drogowe z udziałem busa źródło: OSP Witkowo

We wtorkowy ranek na drodze wojewódzkiej nr 260 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu typu bus, którym podróżowało kilka osób.

3 grudnia po godzinie 7:30 służby zostały powiadomione o wypadku drogowym na szosie prowadzącej w kierunku Witkowa. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w Małachowie Złych Miejsc bus marki Mercedes, którym jechało kilka osób, prawdopodobnie wpadł w poślizg, przewrócił się na bok zatrzymując się w rowie, ostatecznie opierając się o przydrożne drzewo.

Na miejsce przybyło zadysponowane OSP Witkowo, które zabezpieczyło rejon zdarzenia i uszkodzony pojazd. Wszyscy podróżujący opuścili pojazd o własnych siłach, a zespół ratownictwa medycznego zdecydował o zabraniu jednej z osób na dalsze badania do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane