czwartek, 21 listopada 2019 07:47

Nocny pożar domu w Osińcu

 
Nocny pożar domu w Osińcu źródło: PSP Gniezno

W nocy z środy na czwartek gnieźnieńscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru, jaki został zauważony przy Alei Pierwszej w Osińcu.

Do zdarzenia doszło 21 listopada około godziny 1. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku, znajdującego się w pobliżu miejscowego placu zabaw. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną.

Po dotarciu do Osińca zastano płonący dach niezamieszkałego budynku, stojącego bezpośrednio przy ulicy - ogień obejmował już większą część poszycia. Strażacy podali cztery prądy wodne, próbując stłumić pożar, a następnie by dotrzeć do jego źródła. W jego wyniku spaliła się praktycznie cała konstrukcja dachowa.

Akcja gaśnicza zajęła w sumie ponad dwie godziny. Na miejscu obecna była również policja.

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane