piątek, 15 listopada 2019 22:27

Pożar na os. Pławnik

 

W piątkowy późny wieczór na terenie jednej z posesji przy ul. Leśnej został zauważony dym - w ogniu stanął budynek gospodarczy.

Do zdarzenia doszło 15 listopada około godziny 21:20. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w budynku gospodarczym, stojącym przy domu mieszkalnym, wybuchł pożar. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzenił po pomieszczeniu, powodując duże zadymienie.

Na miejsce zdarzenia przybyły zaalarmowane zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu przystąpiły do akcji gaśniczej, prowadzonej na tyłach posesji. Strażacy musieli zachować ostrożność, gdyż w pomieszczeniu, w którym wystąpił pożar, znajdował się piec gazowy.

W ciągu kilku minut udało się stłumić pożar i rozpocząć dogaszanie spalonych przedmiotów, przechowywanych w obiekcie. Jednocześnie rozpoczęto przewietrzanie całego budynku oraz sprawdzanie, czy ogień nie przedostał się do części mieszkalnej. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane