środa, 06 listopada 2019 12:46

Potrącenie kobiety z dzieckiem

 

We wtorkowy wieczór na ul. Roosevelta doszło do potrącenia przechodzącej przez pasy kobiety z dzieckiem. Sprawcy zatrzymano prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło 5 listopada, po godzinie 17, kiedy to kierujący samochodem marki Mercedes (taksówka), jadąc od strony centrum w kierunku al. Reymonta, potrącił przechodzącą na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę z 10-letnim dzieckiem. Jak wynika z ustaleń policji, piesi byli przepuszczani na pasach przez inny samochód jadący z przeciwnej strony.

Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy obu pieszym. Na szczęście nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń. Po badaniu na miejscu zostali zwolnieni do domu.

Jak ustalili policjanci wydziału ruchu drogowego, kierujący samochodem był trzeźwy - zatrzymano mu prawo jazdy. Postępowanie w sprawie trwa.

 

7 komentarzy

 • Link do komentarza heso środa, 06 listopada 2019 22:58 napisane przez heso

  Taryfiorz - król szos. I wszystko jasne.

 • Link do komentarza Michał K. środa, 06 listopada 2019 20:51 napisane przez Michał K.

  Taksówkarz już dawno powinien na emeryturze być. 46 lat prawo jazdy, 30 lat na taxi (tak wczoraj się tłumaczył), a nie taksówką w ciemnych okularach (po zmroku) jeździć!

 • Link do komentarza woźny sądowy środa, 06 listopada 2019 18:33 napisane przez woźny sądowy

  A kierowca nie ratował poszkodowanych poprzez wpakowanie ich do samochodu i odjazd z miejsca zdarzenia ????

 • Link do komentarza Mariola środa, 06 listopada 2019 17:42 napisane przez Mariola

  Jutro prawko dostanie. Prawo równe dla wszystkich. Dyrektor szpitala dostał to i on powinien dostać.

 • Link do komentarza Pacjent chirurga środa, 06 listopada 2019 17:32 napisane przez Pacjent chirurga

  Szkoda ze samochodem nie jechał pan Mateusz - pomoc poszkodowanym zostałby udzielona na miejscu i nie musiałaby przyjeżdżać karetka, bo w razie potrzeby zawiózłby do swojego szpitala :-)

 • Link do komentarza Mieszkaniex środa, 06 listopada 2019 17:10 napisane przez Mieszkaniex

  Taksówkarze w naszym mieście myślą, że im wszystko wolno. Stają na mieszka w niedozwolony miejscu, na dworcu blokują przejazd, wymuszają pierszensto a jeden w audi no stop łamie przepisy i czerwone światło dla niego nie istnieje

 • Link do komentarza Michał K. środa, 06 listopada 2019 13:07 napisane przez Michał K.

  Nawet przepraszam nie powiedział...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane