wtorek, 01 października 2019 13:51

Samochód spłonął po uderzeniu w drzewo

 
Samochód spłonął po uderzeniu w drzewo źródło: OSP Dąbrówka Kościelna

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło we wtorkowy ranek. W jego wyniku całkowicie spalił się pojazd.

Do zdarzenia doszło 1 października, około godziny 8 rano w Turostowie w gminie Kiszkowo. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, 20-letnia kierująca samochodem osobowym, chcąc uniknąć zderzenia z wbiegającą na drogę sarną, zjechała na lewą stronę jezdni i uderzyła w w drzewo. W wyniku tego pojazd zaczął się palić - kierująca zdążyła opuścić samochód o własnych siłach, nie odnosząc poważniejszych obrażeń.

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Dąbrówka Kościelna oraz OSP Kiszkowo, które ugasiły płonący pojazd i zabezpieczyły rejon wypadku. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

zdjęcia: OSP Dąbrówka Kościelna

zdjęcia: OSP Dąbrówka Kościelna

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane