poniedziałek, 30 września 2019 17:02

Wypadek na wjeździe do Zdziechowy

 
Wypadek na wjeździe do Zdziechowy źródło: OSP Zdziechowa

W deszczowe i wietrzne popołudnie na wysokości kościoła w Zdziechowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Do zdarzenia doszło 30 września chwilę przed godziną 14:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie prowadzącej przez wieś, na wysokości miejscowego kościoła doszło do zderzenia dwóch pojazdów - obu marki Opel. 

Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy uczestnikom zdarzenia - jedna osoba odniosła obrażenia i została zabrana na dalsze badania do szpitala. Rejon wypadku zabezpieczył zastęp OSP Zdziechowa oraz JRG Gniezno. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Zdziechowa

 

1 komentarz

  • Link do komentarza misiakisia poniedziałek, 30 września 2019 18:36 napisane przez misiakisia

    Piękne blisko 20 letnie Ople z Niemiec .Widać jak na dłoni że lekko zawieje lekko popada i "prostowane w stodole" auta nie powinny poruszać się po drodze bo zaraz kolizja z racji ich stanu technicznego i jezdnego

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane