czwartek, 05 września 2019 16:50

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Kostrzewskiego

 

W czwartkowe późne popołudnie w rejonie skrzyżowania ul. Poznańskiej i Kostrzewskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

Do zdarzenia doszło 5 września, po godzinie 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ww. ulic doszło do groźnego w skutkach zderzenia samochodu marki Skoda z motocyklistą, w wyniku czego kierujący jednośladem upadł na jezdnię.

Na miejsce zdarzenia przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który po przebadaniu na miejscu poszkodowanego kierowcy motocykla, przetransportował go do szpitala. Zadysponowane dwa zastępy JRG Gniezno zajęły się zabezpieczeniem rejonu wypadku oraz kierowaniem ruchem - na czas prowadzonych działań ruch został częściowo zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 


5 komentarzy

 • Link do komentarza uważny niedziela, 08 września 2019 09:33 napisane przez uważny

  Jeżeli skoda jechała od katedry w Kostrzewskiego, a motocykl poznańską od Poznania ,to prawdopodobnie kierujący skodą wjechał na czerwonym sugerując się sygnalizatorem z zieloną strzałką na wprost ustawionym po prawej stronie pasa ruchu do skrętu w lewo. Nie byłby to pierwszy wypadek w tym miejscu z tego powodu. Sygnalizator do jazdy na wprost ustawiony po lewej stronie dwupasmówki a po prawej dla zjeżdżających w Kostrzewskiego sugeruje, że dotyczy jadących niemalże PROSTO w stronę Wrzesnia / Słupca. Zarządcę drogi proszę o analizę tego rozwiązania.

 • Link do komentarza bobo piątek, 06 września 2019 09:22 napisane przez bobo

  Który przeleciał na czerwonym???

 • Link do komentarza Jan piątek, 06 września 2019 07:26 napisane przez Jan

  Straż Pożarna która przejęła kierownie ruchem tragicznie to robiła , czas oczekiwania w korku na ul. Poznańskiej to 1h, osobówek nie kierowano objazdem przez Kiszkowską czy Orzeszkową...

 • Link do komentarza kierowca czwartek, 05 września 2019 18:18 napisane przez kierowca

  Wielokrotnie widziałem na tych skrzyżowaniach jak motocykliści jadą z premedytacją na czerwonym świetle.

 • Link do komentarza Stojacy w korku czwartek, 05 września 2019 17:05 napisane przez Stojacy w korku

  I znowu motocyklista. Niech juz bedzie zima

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane