środa, 04 września 2019 16:50

Wypadek w pracy. Wezwano śmigłowiec LPR

 
Wypadek w pracy. Wezwano śmigłowiec LPR archiwum redakcji

Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło w środowe popołudnie w jednej z firm na terenie Trzemeszna, gdzie miał miejsce wybuch pieca. Jedna osoba została poważnie poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 4 września przed godziną 15. Jak wynika z dotychczasowych informacji, podczas pracy w jednej z firm przy ul. Foluskiej w Trzemesznie miało dojść do wybuchu pieca. Według wstępnych informacji, w wyniku tego poszkodowani mieli zostać pracownicy zakładu.

Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który zadecydował iż do najbardziej poszkodowanego w zdarzeniu młodego mężczyzny, mającego poparzenia ciała, konieczne będzie wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - lądowisko na stadionie miejskim zabezpieczyli strażacy z OSP Trzemeszno. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Na te chwilę nie są znane pełne okoliczności zdarzenia - te ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane