niedziela, 25 sierpnia 2019 08:39

Zderzenie samochodu z dzikiem - 3 osoby poszkodowane

 
Zderzenie samochodu z dzikiem - 3 osoby poszkodowane źródło: OSP Niechanowo

W nocy z soboty na niedzielę służby otrzymały informację o wypadku, do jakiego miało dojść w Mierzewie w gminie Niechanowo. 

Do zdarzenia doszło 25 sierpnia około 2:30 w nocy. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze prowadzącej z Mierzewa w kierunku Wódek. Na miejsce skierowano OSP Niechanowo, OSP Witkowo, JRG Gniezno a także zastęp z JRG Września i OSP Węgierki.

Po dotarciu pierwszego zastępu okazało się, że doszło do groźnego w skutkach zderzenia samochodu osobowego Nissan Qashqai z dzikiem, który nagle znalazł się na szosie - zwierzę nie przeżyło. W wyniku tego pojazd uległ poważnym uszkodzeniom, a trzy z czterech osób, które nim podróżowały, wymagały przebadania przez dwa zadysponowane zespoły ratownictwa medycznego. Na miejscu obecna była również policja, która ustali pozostałe okoliczności zdarzenia.

źródło: OSP Niechanowo i OSP Witkowo


3 komentarzy

  • Link do komentarza piotr wtorek, 27 sierpnia 2019 12:50 napisane przez piotr

    Takich wypadków będzie teraz więcej, bo z końcem lata i jesienią dziki wychodzą na pola na żer, bo tego więcej leży do zgarnięcia przez zwierzynę.

  • Link do komentarza kierowca poniedziałek, 26 sierpnia 2019 21:59 napisane przez kierowca

    Czy dzik miał wykupione OC i NW? Czy organ odpowiedzialny za drogę zadbał o bezpieczeństwo kierowców?

  • Link do komentarza zenek niedziela, 25 sierpnia 2019 10:15 napisane przez zenek

    wolno też nie jechali...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane