poniedziałek, 19 sierpnia 2019 14:32

Dachowanie niedaleko Skorzęcina

 
Dachowanie niedaleko Skorzęcina źródło: OSP Witkowo

Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałkowe południe na drodze prowadzącej do ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Zdarzenie miało miejsce 19 sierpnia około godziny 12:20. Wówczas to do stanowiska kierowania gnieźnieńskiej komendy Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego za wsią Skorzęcin.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Witkowo, OSP Skorzęcin oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów zastano pojazd marki Ford stojący w polu na kołach, którym podróżowały cztery osoby - wszyscy opuścili samochód o własnych siłach. Dwie z nich wymagały pomocy zespołu ratownictwa medycznego.

Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca oraz uszkodzonego pojazdu. Okoliczności w których doszło do zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane