czwartek, 08 sierpnia 2019 22:02

Tragiczny wypadek z udziałem gnieźnian

 
Tragiczny wypadek z udziałem gnieźnian źródło: OSP Wysoka

W czwartkowe popołudnie niedaleko Złotowa doszło do wypadku, w którym zginęła mieszkanka Gniezna. Podróżujący z nią mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 8 sierpnia przed godziną 16 na drodze wojewódzkiej nr 190 we wsi Podróżna, na pograniczu powiatu złotowskiego i pilskiego. Jak informuje serwis zlotowskie.pl, doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Fiat z motocyklem Suzuki. Według ustaleń portalu jednośladem podróżowali kobieta i mężczyzna - mieszkańcy Gniezna.

W wyniku wypadku 45-letnia kobieta (pasażerka) zginęła na miejscu. Kierowca motocykla, który doznał poważnych obrażeń ciała, został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy. Kierujący Fiatem wyszedł z wypadku bez uszczerbku na zdrowiu. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane