środa, 17 lipca 2019 08:01

Wieczorny wypadek na drodze w Skorzęcinie

 
Wieczorny wypadek na drodze w Skorzęcinie źródło: OSP Witkowo

We wtorek późną porą doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego - kierująca trafiła do szpitala z obrażeniami.

Do zdarzenia doszło 16 lipca około godziny 22. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie prowadzącej z Witkowa do Skorzęcina samochód osobowy marki Volkswagen Golf uderzył w przydrożne drzewo bokiem pojazdu.

Na miejsce jako pierwszy dotarł zastęp OSP Skorzęcin - zastał kierującą, która opuściła pojazd o własnych siłach. Wkrótce na miejsce dotarł też zastęp OSP Witkowo, a poszkodowana do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego przebywała pod opieką strażaków. Potem, po przebadaniu przez ZRM, uskarżająca się na bóle kobieta została przewieziona do szpitala na dalsze badania.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany. 

źródło: OSP Witkowo


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane