poniedziałek, 15 lipca 2019 09:00

Śmiertelny wypadek w Oborze

 
Śmiertelny wypadek w Oborze źródło: OSP Zdziechowa

W nocy z niedzieli na poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 190 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba zginęła.

Do zdarzenia doszło 15 lipca kilkanaście minut przed godziną 2 w nocy. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, na łuku drogi prowadzącej do przejazdu kolejowego w Oborze, z nieustalonych przyczyn kierujący samochodem osobowym marki marki Honda Civic zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z ciągnikiem siodłowym marki Renault Magnum z naczepą. 

Na miejsce przyjechały zadysponowane OSP Zdziechowa oraz JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyły rejon wypadku i uszkodzony pojazd. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 26-letni kierowca pojazdu, mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. Niestety, mimo godzinnych starań ratowników prowadzonych na miejscu zdarzenia, mężczyzna zmarł. Pojazdem jechała również kobieta z dzieckiem - nie odnieśli oni jednak poważniejszych obrażeń.

Na czas prowadzonych działań ruch na DW 190 był zablokowany przez kilka godzin, a policja kierowała objazdami. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora.

źródło zdjęć: OSP Zdziechowa


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane