sobota, 13 lipca 2019 09:13

Awaria wodociągu na os. Tysiąclecia

 
Awaria wodociągu na os. Tysiąclecia archiwum redakcji

PWiK informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej na ul. Budowlanych, budynki położone na części osiedla zostaną pozbawione dostępu do wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że ze względu na awarię sieci wodociągowej na ul. Budowlanych w sobotę 13 lipca od godziny 8:30 nastąpiła przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ul. Budowlanych od ronda Żołnierzy Wyklętych do ul. Staszica.

Jednocześnie spółka informuje, że na wspomnianym obszarze, na czas trwania prac naprawczych, będzie dostarczać wodę beczkowozem. Nie podano orientacyjnej godziny przywrócenia dostawy wody do sieci.

4 komentarzy

 • Link do komentarza jarom niedziela, 14 lipca 2019 11:28 napisane przez jarom

  Króliki przestałyby licho wyglądać gdyby właściciele psów korzystali ze swych rachitycznych rozumków i nie pozwalali sikać na króliki.

 • Link do komentarza Miras sobota, 13 lipca 2019 13:35 napisane przez Miras

  Niby do Staszica a na końcówce budulca też wody brak.

 • Link do komentarza konserwator zabytków sobota, 13 lipca 2019 12:58 napisane przez konserwator zabytków

  Brąz jest wieczny ale tak samo jak drzewa nie wytrzyma sikających psów i obszczymurków.

 • Link do komentarza hmmm sobota, 13 lipca 2019 09:47 napisane przez hmmm

  sypie się to Gniezno, nawet te rachityczne króliki za miliony już zaczynają licho wyglądać

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane