czwartek, 04 lipca 2019 15:45

Tragiczny finał poszukiwań

 

Zaginiony kilka dni temu 33-latek nie żyje. Jego ciało znaleziono w lesie.

Kilka dni temu rodzina zgłosiła zaginięcie 33-letniego krewnego, który opuścił swoje miejsca zamieszkania w Witkowie i udał się w nieznanym kierunku. Mężczyzna ostatni raz był widziany 27 czerwca w Niechanowie i od tej pory trwały jego poszukiwania, w które angażowali się policjanci i strażacy kilku ochotniczych jednostek.

Niestety finał poszukiwań jest tragiczny- 33-latek nie żyje. Mężczyzna najprawdopodobniej targnął się na swoje życie - jego ciało znaleziono na terenie zadrzewionym w okolicy Nowej Wsi Niechanowskiej. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Kierowca czwartek, 04 lipca 2019 23:06 napisane przez Kierowca

    Lukaszu .Kiedy dowiedzialem sie ze wybrales bledny kurs pomyslalem to nie Ty, Kiedy uslyszalem ze to twoja ostatnia koncowa linia az mnie zmrozilo. Ty na codzien wesoly wyluzowany czlowiek...to nie Ty. Pozostawiles pustke po sobie pozostawiles zmiennika bez pary...pozistawiles cale zycie rodzine przyjaciol. Dlaczego ?.

  • Link do komentarza kolega czwartek, 04 lipca 2019 20:53 napisane przez kolega

    Szkoda chłopaka, Wyrazy współczucia dla rodziny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane