poniedziałek, 10 czerwca 2019 16:48

Ciężarówka w rowie na trasie do Kłecka

 
Ciężarówka w rowie na trasie do Kłecka źródło: OSP Kłecko

W poniedziałkowe, wczesne popołudnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki jadącej drogą wojewódzką nr 190. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło 10 czerwca, chwilę przed godziną 14:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie z Gniezna do Kłecka w miejscowości Pruchnowo ciężarówka na turkowskich numerach rejestracyjnych wypadła z drogi i zatrzymała się na boku w rowie. 

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Kłecko oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Kierujący wyszedł z niego o własnych siłach i nie wymagał pomocy medycznej. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Kłecko


1 komentarz

  • Link do komentarza Bomba poniedziałek, 10 czerwca 2019 17:01 napisane przez Bomba

    Jechało się na maxa a droga jest kompletnie rozjechana i temu to zdarzenie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane