poniedziałek, 10 czerwca 2019 08:55

Skradła 5 tys. złotych. Kto ją rozpoznaje?

 
Skradła 5 tys. złotych. Kto ją rozpoznaje? źródło: KPP w Gnieźnie

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawczyni przywłaszczenia pieniędzy, do której doszło w jednej z placówek bankowych na terenie centrum miasta.

Do przywłaszczenia mienia doszło 18 czerwca 2018 roku przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie. Kobieta przywłaszczyła pieniądze w kwocie 5 000 złotych, które znajdowały się we wpłatomacie na korytarzu banku. Sprawczynię tego czynu zarejestrowały kamery, ale do chwili obecnej nie udało się ustalić jej tożsamości.

Wszystkich, którzy rozpoznają kobietę ze zdjęć prosimy o kontakt z mł. asp. Albinem Stec - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2, tel. (61) 426-02-83 lub pod całodobowym numerem telefonu (61) 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: KPP w Gnieźnie

4 komentarzy

 • Link do komentarza irytujący czwartek, 13 czerwca 2019 11:05 napisane przez irytujący

  Co to za ciemna masa. Myślała, że monitoring jej nie wyłapie?????/

 • Link do komentarza Jam_Jest czwartek, 13 czerwca 2019 10:48 napisane przez Jam_Jest

  Nas obywateli prosi się o pomoc, a jak obywatel domaga się pomocy ze strony policji, to odpowiedź jest krótka, dobrze, będziemy interweniować. No śmich na sali.

 • Link do komentarza Janusz wtorek, 11 czerwca 2019 23:49 napisane przez Janusz

  Tak pracuje w Polsce nadzwyczajna kasta! Ale jest nadzieja, ze od jesieni to się zmieni.

 • Link do komentarza czytelnik wtorek, 11 czerwca 2019 00:25 napisane przez czytelnik

  dopiero po roku podajecie zdjęcie złodziejki? Jak w takim żółwim tempie działają polskie służby, to się nie dziwię, ze te sądy ludziom się nie podobają!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny