piątek, 07 czerwca 2019 17:06

Dachowanie po zderzeniu

 
Dachowanie po zderzeniu źródło: OSP Witkowo

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w piątkowe popołudnie na szosie z Witkowa do Ruchocinka.

Do zdarzenia doszło 7 czerwca po godzinie 14:00. Wówczas to OSP Witkowo zostało zadysponowane do wypadku, jaki miał mieć miejsce we wsi Dębina, położonej w połowie drogi do Ruchocinka. Na niej to, jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego jeden z pojazdów przemieścił się na jezdni, wypadł z niej, dachował, a następnie zatrzymał się na boku.

Na miejscu zdarzenia zabezpieczono uszkodzone pojazdy, z których podróżujący wyszli o własnych siłach. Przybyły zespół ratownictwa medycznego zajął się jedną z osób, która odczuwała ból w klatce piersiowej. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane