czwartek, 23 maja 2019 16:59

Potrącenie przez pociąg przy ul. Dalkoskiej

 

Do dramatycznego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie w Gnieźnie. Pociąg pasażerski potrącił osobę znajdującą się na torach.

Do zdarzenia doszło 23 maja, chwilę przed godziną 16. Jak wynika z dotychczas uzyskanych nieoficjalnych informacji, pociąg osobowy relacji Poznań - Gniezno na wysokości ul.Dalkoskiej (koło wiaduktu ul. Kostrzewskiego) potrącił mężczyznę, który nagle znalazł się na torach.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Na te chwilę nie wiadomo jakie są okoliczności tego zdarzenia, ani jaki jest stan poszkodowanego, który został przetransportowany do szpitala.

Przejazd pociągów był zamknięty do godziny 17. Pociągi jadące w relacji pomiędzy Inowrocławiem a Poznaniem zanotowały opóźnienia do 90 minut.

1 komentarz

  • Link do komentarza kibolo czwartek, 23 maja 2019 18:22 napisane przez kibolo

    Poszkodowany znał rozkład jazdy pociągów.Przechodził często o tej porze przez tory.Widocznie pociąg nie jechał punktualnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane