czwartek, 23 maja 2019 09:00

Wyłączenie wody w rejonie budowy ronda

 
Wyłączenie wody w rejonie budowy ronda archiwum redakcji

PWiK informuje, że w związku z planowaną przebudową sieci wodociągowej, za kilka dni wstrzymana zostanie dostawa wody do niektórych odbiorców na jedną noc.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie przekazało, że w związku z przebudową sieci wodociągowej, prowadzoną w ramach budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Kostrzewskiego i Wrzesińskiej  nastąpi wyłączenie dopływu wody do odbiorców przy ulicach Wolności, Artyleryjskiej i Wrzesińskiej (na odcinku od ul. Wiejskiej do Pustachowskiej).

Pierwotnie w czwartek 23 maja o godzinie 9:00 PWiK informowało, że zamknięcie nastąpi w nocy z 23 na 24 maja, ale dwie godziny później przekazano nowy termin zamknięcia - zostało ono wyznaczone na przyszły tydzień - w nocy z 27 na 28 maja, tj. z poniedziałku na wtorek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane