środa, 22 maja 2019 10:00

Pożar radiowozu na S5

 
Pożar radiowozu na S5 źródło: OSP Łubowo

W nocy z wtorku na środę na drodze ekspresowej S5 doszło do pożaru samochodu osobowego - był to samochód policyjny.

Do zdarzenia doszło 22 maja, kilka minut po godzinie 1:00 w nocy na pasie w kierunku Bydgoszczy, w rejonie węzła Wierzyce. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy OSP Łubowo oraz JRG Gniezno.

Na miejscu zastano radiowóz policyjny marki KIA w całości objęty ogniem. Funkcjonariusze zdążyli opuścić pojazd i zablokowali przejazd w kierunku Bydgoszczy do czasu przyjazdu straży pożarnej. Po ugaszeniu samochodu ruch puszczono jednym pasem - działania trwały do momentu zabezpieczenia pojazdu przez lawetę.

Jak udało się nam oficjalnie potwierdzić, radiowóz należał do Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane