Spotkanie z posel2
środa, 15 maja 2019 17:21

Zderzenie ze skuterem przy Bednarskim Rynku

 

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w środowe popołudnie na skrzyżowaniu w rejonie ul. św. Wawrzyńca i Bednarskiego Rynku. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 15 maja około godziny 16:20. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ulicy prowadzącej z Zielonego Rynku w kierunku Bednarskiego Rynku oraz ul. św. Wawrzyńca doszło do silnego zderzenia skutera z samochodem marki BMW. W wyniku tego kierujący jednośladem upadł na drogę. 

Na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który po opatrzeniu poszkodowanego, przetransportował go do szpitala na dalsze badania. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. 


3 komentarzy

  • Link do komentarza golf 3 czwartek, 16 maja 2019 13:06 napisane przez golf 3

    bmw frzystko jasne

  • Link do komentarza mieszkaniec środa, 15 maja 2019 21:28 napisane przez mieszkaniec

    Dobrze, że mamy monitoring w mieście. Więc sprawa prosta...

  • Link do komentarza szofer środa, 15 maja 2019 18:20 napisane przez szofer

    Przy okazji widać jakość ulic w Gnieźnie:-(

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane