wtorek, 14 maja 2019 09:00

W sobotę otworzą skrzyżowanie ul. Słonecznej i Kolejowej

 
W sobotę otworzą skrzyżowanie ul. Słonecznej i Kolejowej archiwum redakcji

Już pod koniec tygodnia kierowcy zmierzający w rejon strefy przemysłowej będą mieli ułatwiony przejazd - otwarte zostanie przebudowane skrzyżowanie ul. Słonecznej i Kolejowej.

Od kilku tygodni było ono zamknięte z uwagi na przebudowę układu komunikacyjnego w rejonie tzw. trzech mostów. W ostatnim czasie, co można było zobaczyć w relacji z budowy, dokonano przebudowy skrzyżowania i ułożenia nowej nawierzchni asfaltowej. Obecnie zostanie ono udostępnione zmotoryzowanym, co na pewno usprawni przejazd w rejon ul. Kolejowej pracownikom kilku znajdujących się tam firm. 

Jak informuje Urząd Miejski, skrzyżowanie ul. Pod Trzema Mostami, Słonecznej, Kolejowej i łącznika z ul. Osiniec zostanie otwarte dla ruchu samochodowego od sobotniego południa 18 maja. 

5 komentarzy

 • Link do komentarza Anna niedziela, 19 maja 2019 10:11 napisane przez Anna

  A miało być o otwarciu nowej ulicy którą tak wyczekujemy. Zrobiło się politycznie, mi osobiście jest obojętne kto to przetnie wstęgę byle było otwarte i rozlużniło miasto.

 • Link do komentarza Zenas środa, 15 maja 2019 09:32 napisane przez Zenas

  Miras przestań czytac ruską propagandę. PiS podkresla na każdym kroku swoja obecność w Unii, ale nie na kolanach, jak Twoi idole. Z Twoimi komentarzami spadaj do swoich i nie zaśmiecaj klamstwami porządnych i obiektywnych portali.

 • Link do komentarza MIRAS wtorek, 14 maja 2019 21:56 napisane przez MIRAS

  A co może mamy głosować na PISIORÓW którzy są przeciwko UE a tu nagle wszyscy albo prawie wszyscy uciekają do Brukseli po kasę i spokojną posadkę przez kolejne 4 lata.NIE NIE NIE DOŚĆ WSTYDU POLSKO.

 • Link do komentarza kierowca z bombowca wtorek, 14 maja 2019 18:16 napisane przez kierowca z bombowca

  do EagleEye
  a 22.05 ponownego otwarcia dokona poseł Ostrowski z posłanką Lichocką.

 • Link do komentarza EagleEye wtorek, 14 maja 2019 09:12 napisane przez EagleEye

  Slyszałem że ma przyjechać elyta i kwiat intelektu PO-KOmuny na przecięcie wstęg bo potrzebują sukcesu jak gdźu przed wyborami do PE

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane