wtorek, 14 maja 2019 08:32

Samochód wpadł do rowu przy S5

 
Samochód wpadł do rowu przy S5 źródło: OSP Mieleszyn

W poniedziałkowe, wczesne popołudnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego pojazdu. Kierująca została ukarana mandatem.

Do zdarzenia doszło 13 maja około 14:00 przy drodze ekspresowej S5 niedaleko węzła Mieleszyn. Jak wynika z ustaleń policji, kierująca samochodem marki Peugeot 207, jadąc od strony Modliszewa, zjechała na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze po czym wykonała gwałtowny skręt kierownicą w prawo, w wyniku czego wjechała do przydrożnego rowu uderzając w skarpę. Po tym samochód przewrócił się na lewy bok. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Mieleszyn oraz JRG Gniezno, które po przybyciu zastały samochód leżący na boku. Kierująca Peugeot została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego, przy czym nie wymagała hospitalizacji.

Po ustaleniu okoliczności zdarzenia przez policjantów drogówki, za spowodowanie zdarzenia drogowego kobieta została ukarana mandatem karnym w wysokości 250 zł.


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane