poniedziałek, 13 maja 2019 17:33

Dni Osób z Niepełnosprawnością w ZUS

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w spotkaniach, podczas których będzie możliwość porozmawiania z ekspertami w zakresie niepełnosprawności oraz tematyce związanej ze zdrowiem.

Porady ekspertów ZUS, punkty informacyjne specjalistów z instytucji, organizacji i fundacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych, a także bogaty program szkoleń, seminariów i spotkań, to szeroka oferta, którą przygotował Zakład Ubezpieczeń Społecznych na Dni Osób z Niepełnosprawnością.

Placówka Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gnieźnie również włącza się tę wojewódzką akcję i z tej okazji przygotowano szeroką ofertę skierowaną do osób niepełnosprawnych, ich rodzin i pracodawców.

Pierwszy dzień został wyznaczony na 17 maja br. w godzinach od 10:00 do 13:00 w inspektoracie ZUS przy ul. Sienkiewicza 4. W programie znalazła się akcja pomiaru poziomu cukru we krwi i/lub ciśnienia, spotkanie informacyjne, pomiar masy ciała, porady dietetyczne oraz dyżur ekspercki/poradnictwo pracownika ZUS. Do udziału zaproszono Medyczne Studium Zawodowe oraz dietetyka - Karolinę Warlich.

Drugi dzień zaplanowano na 30 maja i odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia MAKI przy ul. Zabłockiego 12. W programie Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością przewidziano poradnictwo oraz stoisko eksperckie pracownika ZUS oraz zaproszonych instytucji.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane