sobota, 20 kwietnia 2019 18:03

Śmiertelny wypadek koło Kłecka

 
Śmiertelny wypadek koło Kłecka źródło: PSP Gniezno

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w sobotnie, wczesne popołudnie. Na miejscu zginęła 18-letnia dziewczyna.

Do wypadku doszło 20 kwietnia we wczesnych godzinach popołudniowych. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie przebiegającej przez Charbowo (gmina Kłecko), samochód osobowy marki Peugeot uderzył bokiem w przydrożne drzewo. 

Na miejsce zdarzenia przyjechały OSP Kłecko, OSP Ułanowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Do zdarzenia zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak się okazało, pojazdem podróżowały trzy osoby, przy czym jedna z nich, 18-letnia dziewczyna, poniosła śmierć na miejscu. Pozostali dwaj mężczyźni, którzy podróżowali Peugeot, odnieśli ciężkie obrażenia ciała i zostali przetransportowani do szpitali.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. Na czas prowadzonych działań ruch był zablokowany.

źródło:Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane